Tygodnik lokalny powiatu nakielskiego

Gwałciciel zaatakował w lesie

areszt.nak141-letni mieszkaniec powiatu pilskiego napadł na 36-letnią kobietę, zaciągnął do lasu, zgwałcił i uciekł. Policjanci z komendy w Nakle dotarli do sprawcy. Został on tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 stycznia, w godzinach popołudniowych na drodze leśnej w okolicach Jadwiżyna (gm. Sadki).
– 36-letnia kobieta idąc drogą, została napadnięta – informuje st. sierż. Justyna Andrzejewska – oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Nakle. – Sprawca używając siły, obezwładnił pokrzywdzoną i zaciągnął do lasu znajdującego się nieopodal drogi. Tam przemocą doprowadził kobietę do obcowania płciowego, po czym uciekł. Pokrzywdzona natomiast poinformowała o sprawie nakielską policję – dodaje.
Sprawca przestępstwa długo nie cieszył się wolnością. Na podstawie ustaleń operacyjnych policjantów z wydziału kryminalnego nakielskiej Komendy Powiatowej Policji podejrzany został zatrzymany w środę, 22 stycznia, w Bydgoszczy. Mundurowi złożyli mu wizytę w pracy, skąd został przewieziony do komendy w Nakle.

Więcej w papierowej wersji naszego tygodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.