Tygodnik lokalny powiatu nakielskiego

Rusza kolejna edycja akcji „Czas na metamorfozy”. Ogłosiliśmy nabór!

czas

Metamorfozy – nowa edycja

Rusza kolejna edycja naszej akcji „Czas na metamorfozy”! Ogłaszamy nabór kandydatek i kandydatów. Potrwa on trzy tygodnie, do wtorku, 15 października br. włącznie. Po naborze odbędzie się spotkanie z wszystkimi osobami, które chcą przejść metamorfozę. Nasi specjaliści wybiorą 24 osoby, którym zaproponujemy udział w naszej akcji. Zapraszamy, bo warto!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego powiatu ogłaszamy kolejną – drugą edycję akcji „Czas na metamorfozy”. Pierwsza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Metamorfozę przeszło wówczas 21 osób.

Udział w naszej akcji jest bezpłatny! Jej uczestnikom proponujemy szereg porad, w tym stylistki, która doradzi, w co należy się ubierać, aby zawsze dobrze wyglądać. Wyślemy do fryzjera, który wybierze odpowiedni kolor włosów i fryzurę. Zaproponujemy też wizytę u kosmetyczki, która nauczy i wykona makijaż. Uczestnikom akcji zaproponujemy też udział w zajęciach sportowych poprawiających kondycję.

Druga edycja naszej akcji będzie pełna niespodzianek. Będzie jej towarzyszyć kilka podakcji, m.in. „Czas na odchudzanie”. Jej uczestnicy skorzystają z nader cennych porad dietetyka. Pomożemy naszym kandydatom zgubić zbędne kilogramy. Przewidzieliśmy też kolejną podakcję „Czas na ślub”. Przygotujemy Pannę Młodą do własnego ślubu.

Wszyscy uczestnicy akcji wezmą udział w konkursie na najbardziej spektakularną metamorfozę. Wyłoni ją jury, podczas gali podsumowującej drugą edycję akcji „Czas na metamorfozy”. Nagrodą główną będzie wycieczka. Swoją najbardziej spektakularną metamorfozę wybiorą też czytelnicy „Nakielskiego Czasu”.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji? Wystarczy wysłać e-mail-a na adres: redakcja@nakielskiczas.pl z imieniem i nazwiskiem, miejscem zamieszkania i numerem telefonu. Do e-mail-a należy dołączyć zdjęcie ukazujące całą sylwetkę. Czas realizacji jednej metamorfozy to minimum dwa tygodnie. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy dzwonić pod nr tel. 512 283 002. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji akcji : „Czas na metamorfozy” – jedynej takiej akcji w powiecie nakielskim!!! W akcji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej: www.metamorfozy.nakielskiczas.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.