Tygodnik lokalny powiatu nakielskiego

Do wygrania gęsie tuszki!

gesina_logo_akcjiTradycji musi stać się zadość. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu rozpoczął kolejną edycję kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina”. Wpisują się w nią konkursy ogłaszane w regionalnych i lokalnych mediach, w tym w naszym tygodniku. Adekwatnie do tytułu kampanii do wygrania są gęsie tuszki. W bieżącym roku marszałek rozda ich 2000. Wartość każdej tuszki to około 150 złotych. Do wygrania będzie 15 tuszek.
Zgodnie z oczekiwaniem organizatora kampanii, gęsie tuszki powinny zostać spożyte podczas rodzinnego obiadu 11 listopada. W piątek, 8 listopada, zwycięzcy ogłoszonego przez nasz tygodnik konkursu będą mogli odebrać tuszki w Nakle, do którego zostaną one dowiezione.
Co trzeba zrobić, aby wygrać gęsią tuszkę? Wystarczy wypełnić kupon konkursowy opublikowany w 43. i 44. numerze „Nakielskiego Czasu” i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Do jakiej sytuacji można odnieść powiedzenie „Mieć gęsią skórkę”? Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 4 listopada, włącznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.