Tygodnik lokalny powiatu nakielskiego

Kobieta zastała w swoim mieszkaniu zwłoki 16-latka

zabojstwonaklo (1)Do makabry doszło w nocy z 12 na 13 listopada w jednym z mieszkań przy ulicy Jackowskiego w Nakle. 23-letni Dawid R. oraz 19-letni Jakub D. – mieszkańcy Nakła najprawdopodobniej zamordowali 16-letniego Kamila G., również nakielanina. Zwłoki ujawniła w swoim mieszkaniu matka jednego z domniemanych zabójców. Do sprawy zatrzymany został także 16-latek, któremu prokurator przedstawił zarzut uszkodzenia ciała ofiary. O losie nieletniego zdecyduje sąd rodzinny. Nadmieńmy, iż ów 16-latek uczęszczał z Kamilem G. do tej samej klasy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nakle.
W czwartek, 14 listopada, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nakle otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Nakła o makabrycznym odkryciu. Kobieta zastała w swoim mieszkaniu zwłoki młodego człowieka.
– Przybyły na miejsce patrol policji potwierdził zgłoszenie – oznajmia st. sierż. Marcin Górak, p.o. oficera prasowego komendanta powiatowego policji w Nakle. Lekarz stwierdził zgon młodego człowieka.

Więcej w papierowej wersji naszego tygodnika.

zabojstwonaklo (3)

541495_244647035670099_91538929_n

Jedna odpowiedź na „Kobieta zastała w swoim mieszkaniu zwłoki 16-latka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.