Tygodnik lokalny powiatu nakielskiego

„Nie chcemy już w Nakle żadnego nowego marketu”

– Jeśli w Nakle stanie Kaufland, to mniejsze sklepy „padną” – stwierdza jeden z nakielskich handlowców. – Nie chcemy już w Nakle żadnego nowego marketu – dodaje. Obawy handlowców rozumieją radni nakielskiej Rady Miejskiej, którzy jak informują, nie wyrażą zgody na kolejny market.
– Jak jest z tym Kauflandem, bo o budowie w Nakle tego marketu mówi się coraz częściej – mówi jeden z handlowców. – Kaufland to jeden z najtańszych marketów. Nie mamy przy nim żadnych szans. Już dosyć w Nakle marketów – stanowczo dodaje.
Do nakielskiego ratusza również doszła wiadomość o przymiarkach zmierzających do budowy w Nakle kolejnego marketu. Miałby on powstać na terenie dworca autobusowego.

Więcej w papierowej wersji naszego tygodnika.

3 odpowiedzi na „„Nie chcemy już w Nakle żadnego nowego marketu””

  • ja udzielam zdania powinnien byc nowy market w nakle tym bardziej kaufland gdyz najblizszy kaufland jest bydgoszczy albo na solskiego alno na wojska polskiego badz fordonie a nakle by sie przydal taki market gdyz tez pojawily bysie nowe miejsca pracy dla osob ktore jej szukaja jestem zdecydowani za tym marketem na tak

  • kaufland ma powstac i nie interesuje mine jakies durne opinie jaksi handlowcow kauflanda niema na terenie nakla przydal by sie taki market jest tanszy chociazby od tesco biedronki i pozostalych a tymbardziej ze majac na uwadze to byly by miejsca pracy o ktorych w nakle oficjalnie niema mowy w innych marketach a tam byla by szansa na normalna prace@@!!

  • toscie sie obudzili,. 15 lat za pozno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.